7 порад як збільшувати енергію

Автор: Олександр Полянчук

Коли у нас є внутрішня енергія, ми можемо робити будь що: працювати, волонтерити, допомагати нужденним, проводити якісно час із сімʼєю, займатись новими цікавими проектами тощо. Коли ж енергії немає, зазвичай, ми нічого не можемо робити і нам самим потрібна допомога і підтримка.
Наступні ідеї як збільшувати рівень енергії можуть бути у нагоді:

1. Займайтесь діяльністю, яка надихає і змушує вас зістрибнути з ліжка і почати щось робити. Сама думка про те, що вам подобається, вже наповнить вас силою і ентузіазмом.

2. Оточуйте себе енергійними і ресурсними людьми. Нейровчені довели, що через дзеркальні нейрони у головному мозку ми всотуємо все, що випромінює інша людина. Будьте біля людей, з якими ви почуваєтесь добре.

3. «Думайте» думки, які надихають і наповнюють вас, дають перспективу і сенси. І не йдіть за думками, які вводять вас в депресію і виснажують.
Нейровчені дослідили, що у кожного з нас виникає від 70 000 до 125 000 думок на день, 80 000 з яких - це внутрішній діалог, часто про себе. До 80% думок негативні і більше 95% - часто повторювані думки.

4. Вставайте рано. Чим раніше ви прокидаєтесь, тим краще ви себе почуваєте. Дослідження говорять, що організм людини найкраще оновлюється під час сну з 22.00 до 2.00 ночі. Важливо спати саме в цей час, оскільки в період з 22 до 2 години ночі активно виробляється гормон мелатонін, який бере участь у регуляції ритмів сну та неспання.
Також до 6.00 ранку активно виділяється серотонін, так званий гормон щастя, саме тому просто прокинувшись рано, ми почуваємось добре.
До речі, багато бізнесменів прокидаються досить рано. Наприклад, Тім Кук, CEO Apple прокидається о 3.45, а Річард Бренсон о 5.45 ранку.

5. Знаходьте нові сенси життя для себе: нова робота, нові проекти, нове хоббі, нові друзі та знайомі, нові заняття та напрямки діяльності. Розширюйте свою свідомість і світосприйняття.

6. Підписуйтесь в соц мережах під ресурсних та позитивно налаштованих людей та отримуйте надихаючий та наповнюючи вашу душу і серце контент. Ви стаєте тим, що всотуєте в себе через органи чуття.

7. Інвестуйте в себе, в своє здоровʼя, добробут та самопочуття! Це найпріоритетніша інвестиція на сьогодні! Хто як не Ви самі можете найкращим чином потурбуватися про себе?
Бажаю спокійного й усвідомленого дня!
© All Right Reserved. Alex Polin Mindfulness
e-mail us: nz@alexpolin.com